O společnosti

VÝCHODOČESKÁ ENERGIE byla založena v roce 2002, všechny nezbytné podklady včetně licence pro distribuci a obchodování s elektrickou energií získala v roce 2007, od kdy aktivně působí na trhu s elektrickou energií a úspěšně dodává elektřinu do domácností a firem. Působí po celé České republice a elektřinu může a umí dodávat kterémukoliv odběrnému místu v ČR. Svým proaktivním přístupem k zákazníkům a systematickou činností jsme se zařadili mezi nejvýznamnější dodavatele elektrické energie v České republice. Aktivně se podílíme na formování českého energetického trhu.

Posláním VÝCHODOČESKÉ ENERGIE je zabezpečit svým zákazníkům, bez ohledu na výši jejich spotřeby, nejvýhodnější podmínky pro spolehlivou dodávku a distribuci silové elektřiny a zemního plynu. Hlavní důraz klademe na komfort zákazníka a vysoký standard poskytovaných služeb. Pro konečné odběratele realizujeme dodávky silové elektřiny a zemního plynu spolu se smluvním zajištěním distribuce.

Nabízíme také další doprovodné služby, k nimž patří provádění energetických auditů, termovizních měření, servis trafostanic či poradenská činnost. K doplňkovým službám patří dále pravidelné pořádání odborných seminářů, kde se účastníci seznamují s platnou legislativou a veškerými novinkami na trhu s elektrickou energií.

VÝCHODOČESKÁ ENERGIE jako dodavatel elektřiny nabízí všem svým zákazníkům odebírajícím z vysokého i nízkého napětí

- zaslání cenové nabídky nebo kalkulace dodávky silové elektřiny
- možnost prodeje a fakturace elektřiny v EUR
- možnost uzavírání víceletých kontraktů
- energetické konzultace, technické poradenství, optimalizace odběru elektřiny
- elektronickou komunikaci a fakturaci
- zajištění smlouvy na distribuci elektřiny
- zajištění připojení k distribuční soustavě
- výstavbu trafostanic

V případě vašeho zájmu o změnu dodavatele elektrické energie nás prosím kontaktujte.

 

Licence

Společnost Východočeská Energie je držitelem licence pro obchod i distribuci plynu a elektřiny od Energetického Regulačního Úřadu

   
© Východočeská energie s.r.o. 2024 - aktualizováno dne 10. 6. 2024   -  zhotovilo cr8.cz